Realitní služby

Představte si, že všechny starosti týkající se nemovitostí převezme někdo jiný. Můžete se soustředit na to, co je pro vás důležité, zatímco my se postaráme o zbytek. Nabízíme kompletní realitní služby v Olomouckém kraji - od prodeje nebo pronájmu nemovitostí, přes výkup nemovitostí až po právní nebo projekční služby.

  • Postaráme se o nákup nebo prodej vaší nemovitosti od A do Z.
  • Vyřešíme za vás veškerou administrativu a papírování.
  • Na trhu realit působíme již od roku 2017.

 

Prodej a nákup nemovitostí

Postaráme se o bezstarostný nákup nebo prodej nemovitosti. S námi nemusíte řešit složité administrativní záležitosti, obtížné vyjednávání s potenciálními kupci, a ani se nemusíte trápit zdlouhavým hledáním vaší vysněné nemovitosti. Usnadníme vám cestu ve světě realit a zajistíme, aby celý proces nákupu nebo prodeje nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací.

prodej-obr

Pronájem nemovitostí

Máte nemovitost, kterou chcete pronajmout? Připravíme vaši nemovitost k pronájmu, vytvoříme neprůstřelné nájemní smlouvy a najdeme pro vás ideální nájemníky, se kterými vše vyřídíme.

obr-pronajem

Výkup nemovitostí

Potřebujete vaši nemovitost prodat co nejrychleji a nechcete čekat, až se objeví ten správný kupec? Vykoupíme váš byt či dům okamžitě i s právními vadami jako jsou exekuce nebo věcná břemena. Vykoupíme i podil, který na nemovitosti máte. Vaše peníze za prodej nemovitosti budete mít na účtě do několika dní.

vykup-obr

Projekční služby

Chystáte rekonstrukci domu nebo přestavbu bytu? Naši projektanti, se kterými spolupracujeme, naprojektují vaši nemovitost tak, jak jste si ji vysnili.

projekt-obr

Právní služby

Potřebujete poradit s právními záležitostmi? Spojíme vás s naší partnerskou advokátní kanceláří, která vám se vším pomůže. Připraví právní dokumenty na míru, které budou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. Pomůžeme také zajistit notářskou nebo bankovní úschovu kupní ceny, abyste měli jistotu, že vše probíhá správně a bezpečně.

pravo-obr

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: fname: